Jiné

Pozvání Kina Art

Milí kamarádi,
v rámci spolupráce s KINEM ART si Vás dovoluji pozvat na promítání filmu „Máme na víc“ v zajímavých prostorách bývalé „pitevny“ na Údolní. Brněnské Kino Art je kultovní záležitost, kino organizuje spoustu velice atraktivních akcí nejen pro filmové fajnšmekry. Navíc, pro studenty jsou připraveny výrazné slevy… Budova KA je v současnosti sice v rekonstrukci, o to zajímavější prostory ale vyhledává…

„Máme na víc“

We Can Do Better / 2018 / Robin Kvapil, Radim Procházka / Česko / 74´ / nevhodné pro voliče Zemana

Nejznámější český textař Michal Horáček neúspěšně kandidoval na prezidenta. Zákulisí předvolební kampaně poprvé otevřeně a exkluzivně odkrývá film, který natočil režisér Robin Kvapil, jeho tehdejší poradce. Divák může doslova v přímém přenosu sledovat hledání politické strategie a budování mediálního obrazu Horáčka. Ten se musí vymezit nejen vůči favorizovanému a bezskrupulóznímu Miloši Zemanovi, ale i dalším sokům. Nevyhne se ani střetu s proruskými trolly a s jejich záměrnými dezinformacemi. Ve filmu zazní textařovy největší hity: i když jsou i více než 30 let staré, překvapivě přesně komentují naši současnou situaci. (Pilot Film)

Projekce 25. 1. 2019 ve 20.00 v budově FaVU na Údolní 53 v přednáškovém sálu bývalého anatomického ústavu (aka pitevny). Pitva Drahoše na plátně, pitva spolurežiséra Robina Kvapila v sále.

Program

Diskuse


Napsat komentář